1 / 3
Passat 1.9 tdi ZAMENA
699 €
09.04.2021 17:22

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava i menuva passat
Novi letni gumi

Neregistriran

078 339 747

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078339747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам