1 / 11
Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.
3.900 €
10.06.2022 22:03

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god

OPREMA:
-ABS
-AIRBAG
-KLIMA
-KOMANDI NA VOLAN
-MAGLENKI
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO
-EL NA PROZORCI
-EL NA RETROVIZORI
-ALUMINIUMSKI BANDAZHI
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-NOVI GUMI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Punto 1.3 dizel 66kw 2007god

3300 €

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

3900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам