Se prodava kuka
По Договор
14.03.2021 14:26

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

222 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul.Mendeleeva br22

Se prodava kuka vo gazibaba 222m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Muhamet
Потврден огласувач
071967700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам