1 / 12
BMW 118 DIZEL
4.600 €
18.04.2021 00:09

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

122 kw / 166 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 118 DIZEL 122 K..S.voziloto e sega doneseno plateni site davacki do registracija.potrosuvacka 5.5/100 km....tel.078284552......cena 4600

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MIKI
Потврден огласувач
078284552
Испрати Е-маил до огласувачот