Se prodavaat poveke atraktivni placevi
1 €
24.01.2023 22:06

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m2 nad Hotel Granit so pogled na ezero. Za podetalni informacii javete se na tel. 078314567.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
078314567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам