1 / 10
MERCEDES 124 DIZEL AVTOMATIK SERVISNA KNISHKA 3 KLUCHA
По Договор
26.09.2022 09:28

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

1994

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedesot e 2000 kubika dizel so servisna knishka za sekoj izminat kilometar,so kolata ima i 3 klucha so centralno zakluchuvanje.
SONCHEV KROV
DIZEL AVTOMATIK,kolata ima pominato ne celi 300 000 kilometri.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kole
Потврден огласувач
070727790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам