1 / 4
Kafemat Muhler - Кафемат - НОВИ - 1 година гаранција
3.899 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 21:01

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА
☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвено со некој од кафематите од нашата понуда
☎️ Нарачки на ☎️ 075 787 437 и во порака 📝
💰 Цени 3.899 ден и 4.200 ден со 1 годинa гаранција
🔖 Изберете квалитетен апарат од брендот 'Muhler' и Вашето задоволство е загарантирано
🚛 Брза испорака низ цела МК

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075787437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам