1 / 5
Tus kabina
300 €
22.10.2022 16:47

Ѓорче Петров / Скопје

Skoro nova, ne koristena, donesena od avstralija, so radio, masazherii odlichen nadvoreshen izgled, dimenii 140x80cm

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Се продава од:

Boshko
Потврден огласувач
078257569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам