1 / 11
NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 g.
6.999 €
03.08.2022 07:08

Делчево / Делчево

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 g.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам