1 / 2
Nukleusi LR-so 6 ramki
1.100 МКД
14.11.2022 08:41

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavam Nukleusi LR i DB so 6ramki,ramki se hofmanovi izraboteni od lipa

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Dragisa
Потврден огласувач
076668516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам