1 / 3
Челиусна дробилка Richer
7.500 €
17.12.2021 10:50

Штип / Штип

мотор 37kw, влезно грло 900x350, длабочина 600mm, 4плочи
комплет и исправна
7500e+ddv
Moze zamena za avtomobil

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Pelagonija Inzenering
Потврден огласувач
078608734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам