1 / 4
Дробилка ударно гредна Rubble Master
35.000 €
17.12.2021 10:49

Штип / Штип

се продава дробилка Rubble Master,
2003 година, 3390mh, комплетна и исправна, моментално работи во Штип.
Машината има сопствен генератор и Deutz мотор,потрошувачка diesel 7L/h, влезен отвор 600/500мм, капацитет 60т/ч, тежина 12т, покретна (контејнерски тип)
Цената е 35 000 еур + ддв
контакт 078/608734
може замена за автомобил

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Pelagonija Inzenering
Потврден огласувач
078608734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам