1 / 4
Poluprikolka Krone
5.500 €
17.12.2021 10:50

Штип / Штип

se prodava poluprikolka so cerada, marka Korne,model SDP 27, 2004godina, ispravna,registracija 2017
poveke informacii na078/608-734
cenata e bez ddv
MOZE ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Pelagonija Inzenering
Потврден огласувач
078608734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам