1 / 2
Avtobetonska pumpa MB Vibau
12.000 €
17.12.2021 10:48

Штип / Штип

Се продава автобетонска пумпа марка
Mercedes Benz модел Vibau, ,тип BRFK 60M 31 - 27,1979 година,машината има поминато 9620км/ч, последна регистрација 2016г
за повеќе информации јавете се 078/608-734
цената е без вклучен ДДВ,
може замена за автомобил

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Pelagonija Inzenering
Потврден огласувач
078608734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам