1 / 5
Prodavam drebong-strug.
2.300 €
13.08.2021 15:16

Гази Баба / Скопје

Prodavam drebong POTISJE , servisiran i vo ispravna sostojba, za povekje informacii na tel-077943637 - -

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
077597468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам