1 / 6
🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok
30 €
19.06.2021 09:09

Тетово / Тетово

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🌄Se prodava gradežna parcela vo selo Lešok.⁣

🚰💡🛣️Do samata parcela ima voda i struja i istata izleguva na pat.⁣

Vkupnata kvadratura na parcelata iznesuva 1500m2 i so dimenzii 42m vo dolžina i 36m vo širina.⁣

💶Cena: 30 evra/m2.⁣

Za povekјe informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-40/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradezna parcela od 2020m2 vo Tetovo

0 €

Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce

45 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам