1 / 1
Prodavam velosipedi
2 €
12.02.2023 17:51

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

Prodavam golem broj velosipedi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070 360 349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам