1 / 8
Nov preubav nevselen stan vo nova zgrada100m2 Staro Lopusnik
1 €
18.04.2021 19:11

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Staro Lopusnik

Se prodava nov nevselen stan od 100 m2 vo novata zgrada pozadi staro Lopusnik.
Stanot e cetvorosoben so 3 spalni sobi. Vo sekoja soba se vleguva od hodnik, golena dnevna, terasa,golem toalet. Stanot e na 2 kat, vo mala zgrada od vkupno 12 stanovi.
Vo zgradata ima lift.
Stanot e so mnogu ubav raspored, komplet kluc na raka!!!
CENA MNOGU POVOLNA!!!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

D.M
Потврден огласувач
070318212
Испрати Е-маил до огласувачот