1 / 5
Zenski Casovnik Casio LTP V002
2.000 МКД
01.09.2022 23:02

Аеродром / Скопје

Zenski casovnik Casio LTP V002 vo odlicna sostojba so nova baterija.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Останато

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071583414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам