1 / 3
Personalen Kompjuter+Monitor
14.000 МКД
Цената не е фиксна
15.03.2021 20:39

Кичево

Испраќам по карго    

Xaрд диск HDD:

2 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Personalen Gamer Kompjuter + Monitor 21 incen.
Koristen samo za rabota so graficki dizajn seuste raboti mnogu dobro samo sto ne go koristam povejke.

Komponenti:
Processor: Intel i5-4440
HDD: 2 TB
RAM:8GB ddr3
Graphic card: gtx 650
Motherboard: Asus lga 1150Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Tomi
Потврден огласувач
077975910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам