1 / 1
Luster Led Samsung
400 €
15.03.2021 21:08

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

dijametar 80cm nov
Samsung led 100w 6000k

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

BOBI
ПРИЛЕП - Автопат M5/ Прилеп - Битола
Потврден огласувач
075406581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам