1 / 1
Чување на деца
500 МКД
16.09.2021 14:40

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Барам работа за чување на деца,посветена одговорна личност на која може да му го доверите вашето дете.Многу добро искуство со деца.Во можност сум да работам само втора смена после 14 часот попладне.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
078208327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам