1 / 7
Tahoe playboy katamaran
1.000 МКД
Цената не е фиксна
14.05.2022 18:56

Охрид / Охрид

SE PRODAVA Katamaran taho od najgolemite 7.60m na 2
80m registriran za 12 lica so mercury 4takten 90ks motor . Vo odlicna sostojba. Moze zamena za avtomobil so doplata ili drug ploven objekt
INFO SAMO NA VIBER NA 078261482

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
078261482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам