1 / 4
UV стаклени фолии за мобилни со заоблен екран
1 МКД
Цената не е фиксна
19.09.2022 15:57

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

UV заштитни стакла за мобилни телефони кои имаат заоблен екран како што се SAMSUNG S7 Edge, S8, S9, S10, S20, S21, Xiaomi Mi 10, Mi CC9 Pro..

UV стаклата ви ја нудат најдобрата заштита на вашите мобилни уреди.

Mi Note 10 Lite/MI 9CC/Pro - 450 ден,
S7 Edge - 400 ден,
S8/Plus - 450 ден,
S9/Plus - 450 ден,
S10/Plus - 500 ден,
S20/S21 - 500 ден, S20/S21 Plus/Ultra - 550 ден.

* Цените се однесуваат за со монтажа комплет, доколку сакате со сопствена монтажа (само стакло незалепено) цената е со 100 ден поефтина.

Уни Мобил Кавадарци
Мито Хаџивасилев-Јасмин бр 22A (спроти месарница дироко).

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам