1 / 5
PROTOCNA CESMA BOJLER
1.200 МКД
25.04.2022 09:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova 3 Kw protocna cesma bojler
Tel. 071 264 065

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Sale
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам