1 / 4
Plac vo Vizbegovo 2821m.
141.000 €
14.09.2022 15:25

Карпош / Скопје

Квадратура:

2821 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Pokraj prugata kaj avtopazarot integra,Vednas prenosliv cel se prodava ne se deli 2820m. Transfofmiran!!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

GOKI
Потврден огласувач
078919190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам