1 / 1
VW Fox od Swiss
3.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2021 12:09

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Fox

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e uvezena od Swiss i e vo isklucitelno dobra sostojba.
plateni se site davacki kon drzavata, homologacija i carina potrebna e samo registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам