1 / 11
BMW 318 Dizel, 2015 god.
70.229.000 €
22.07.2021 14:14

Карпош / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw serija 3
318 D
110kw/150ks
2015 godina na proizvodstvo

Voziloto e vo TOP soatojba, servisna kniska!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Meriva 1.7 CDTI,2009 god.

3650 €

Audi A3 1.9 TDI 105 ks, 2009 god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам