1 / 5
Polovni Profi motorni pili
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2021 12:47

Демир Хисар

Испраќам по карго    

Polovni profesionalni motorni pili uvezeni od Swiss modeli:
Shtil 116 - 300EUR
Jonsered TURBO 204 - 300EUR
Partner E351 - 300EUR
Husqvarna 236 - 300EUR

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам