1 / 5
VIDEO KAMERI
600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2021 09:25

Гази Баба / Скопје

Kvalitetni Kameri za Videonadzor PANASONIC-JAPAN WV-CP480/G imam Dve Kameri. Vo 100%ispravna sostojba.Cena 700den po kom.ili dvete zaedno po 600 den.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Trale
Потврден огласувач
072264424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам