1 / 4
Adami
1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2022 11:56

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 2 adami so ukrasni saksii. Dobro cuvani.
Cenata za eden e 1000 den a dokolku se zemat dvata moze da se napravi poniska cena.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Aleksandra Angeleska
Потврден огласувач
077641819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам