1 / 2
Се продаваат плакари за ходник со закачалки и огледало
9.000 МКД
16.03.2021 16:41

Карпош / Скопје

Се продаваат комплет плакар за ходник (81х43см и висина од 222см) и плакар за ходник со закачалки и огледало (81х40см и висина од 222см), во одлична состојба.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Milica
Потврден огласувач
078454532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам