1 / 7
Се издава самостоен спрат од куќа
1 €
16.12.2022 11:02

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

45 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

центар

Stanot e vo poseben kat od kukja vo centarot na gradot.
SLOBODNO od 01.01.2023 godina.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071341262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам