1 / 5
Relna Aspirator Plodna
220 €
Цената е фиксна
29.06.2021 18:26

Гостивар / Гостивар

Prodavam relna aspirator i keramicka plodna vo dobra sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Turhan
Потврден огласувач
070588662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам