1 / 3
Сечење и уредување на проблематични дрва во вашиот двор
По Договор
20.08.2022 11:51

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Земјоделство, Шумарство, Природата

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

-🌳Сечење дрва, Seceme Drva
-ureduvanje ogradi.
-vadenje na korenja.
✅Брзо ефикасно

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Tefo
Потврден огласувач
075210630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам