1 / 1
Sudski prevodi na angliski- Судски преводи на англиски
200 МКД
06.02.2023 23:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Овластен судски преведувач врши превод на секаков вид на документи од англиски на македонски јазик и обратно од македонски на англиски јазик.
Цена 200 МКД од страна.
Контактирајте на број 071975630 Кристина

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
071975630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам