1 / 2
Brener za kotel za nafta
200 €
Цената е фиксна
09.02.2023 08:41

Охрид / Охрид

Se prodava brener za nafta(giersch) made in Germany. Tel.078 411 889 Valentina

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

K.S
Потврден огласувач
070956796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам