1 / 5
Trosed, dvosed, bar...
12.000 МКД
30.06.2022 17:07

Куманово / Куманово

Prodavam
- komplet garnitura za sedenje trosed, dvosed, fotelja = 12.000,00 den


- shank (bar) = 12.000,00 den

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Simo
Потврден огласувач
078 497 422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам