1 / 1
nov gamer laptop acer i5 -7ma gen. geforce GTX960 4GB DDR5
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 11:40

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

prodavam nov nekoristen gamerski laptop acer i5- 7ma generacija FullHD 1080p ekran so 2 graficki intel HD 520 DDR4 skylake GT2 i Nvidia GeForce GTX960 4GB DDR5, RAM 16GB(moze i so 32GB), HDD 1TB plus SSD 256GB PCI Nvme x4, bluetooth 4.0 ima 3 USB porti 3.0 i drugoto e se standardno. baterija drzi 8 saati

moze zamena za telefon ili laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

daniel
Потврден огласувач
071494442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам