1 / 11
Mercedes vito 109
6.900 €
01.01.2022 08:10

Струга / Струга

Mecedes vito 2007 god
Pominato 170 000km
Vo super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
070555771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам