1 / 1
Куќа во строг центар - поволно!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:31

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

1985

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Строг центар, Елпида Караманди

Куќа во најстрог центар на Битола, ул. Елпида Караманди..П+1, 100м2. Стара 35г, со плочи, парно на тврдо гориво. Можност за доградба и надградба. За мирно и тивко живеење или издавање. Во секој случај, мала инвестиција, а голема придобивка.
Информација на телефон 071949386

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Снежана
Потврден огласувач
071949386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам