NIVA PLAC
1 €
22.03.2021 22:00

Кичево

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA NIVA NA STARIOT PAT ZA KARBUNICA 8000M2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
075216533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам