1 / 11
TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 770m2 vo nas.MALA RECICA
229.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 13:14

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

590 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

nas.MALA RECICA

Se PRODAVA Kukja(novogradba) vo nas.MALA RECICA.

Kukjata e novoizgradena i se prodava komplet so celokupniot inventar vnatre(kako na slikite).

Kukjata e na eden sprat + podrum + potkrovje.

Stamben prostor od 170m2 + dvorno mesto od 590m2 ili vkupno = 770m2.

Za poveke informacii:

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам