1 / 2
delovi za fiat uno tipo brava bravo i dr 1.7 disel
По Договор
15.08.2021 20:33

Пехчево / Берово

Марка:

Fiat

Модел:

Uno

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

se prodavaat delovi za fiat uno 1.7 disel
imaa se,osven motor
eksta kvaliet

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

reklama5
Потврден огласувач
070207439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам