1 / 4
Cane corso
150 €
Цената е фиксна
17.03.2021 16:26

Росоман / Кавадарци

Se prodava zenka cane corso od extra roditeli
Procistena od glisti 3pati
Vakcinirana
150e posledna cena.

Категорија: Останато

Се продава од:

Zarko veljkovik
Потврден огласувач
071239919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам