1 / 12
Se iznajmuva stan vo Aerodrome!!!
330 €
13.06.2022 09:48

Аеродром / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul. Vladimir Komarov 36-3/7

Kompletno renoviran,na super lokacija!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Мартина
Потврден огласувач
078254504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам