1 / 2
GPS SIM PRESLUSKUVAS
2.500 МКД
20.05.2022 16:46

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

DIMENZII: 4.3cm x 3.2cm x1.4cm
VO KOMPLETOT E VKLUCENO :
-URED PRISLUSKUVAC
- USB KABEL ZA POLNENJE NA LITIUMSKA BATERIJA KOJA E VGRADENA VO SAMIOT URED
-ADAPTR ZA POLNENJE NA 220V
-UPATSTVO ZA RAKUVANJE


www.facebook.com/bubicamk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам