1 / 3
Alcatel NOV zemen od A1
70 €
11.06.2021 22:38

Тетово / Тетово

Марка:

Alcatel

Модел:

a

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

neotvoren, zemen od A1
garancija, telefonot e komplet ne e ni uklucen, deneska e zemen!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

PAZAR1.MK
Потврден огласувач
070215108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам