1 / 3
Minelab GPX 5000 detektor za zlato
3.500 €
17.06.2021 20:29

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

• MPS, DVT & SETA технологии кои го прават Minelab GPX 5000 најсофистициран детектор
• 6 режими на барање: General, Deep, Hi-Mineral, Patch, Hi-Trash & Pinpoint
• 8 тајминзи за работа: Normal, Sensitive Extra, Enhance, Sharp, Sensitive Smooth, Coin/Relic, Salt/Gold & Fine Gold.
• Автоматски и рачен баланс на земја
• Вклучува 2 сонди 11" DD i 15x12" Mono
• Литиумска батерија на полнење, слушалки и полнач за во автомобил
• 3 години гаранција
• тежина 2.4кг

Погледнете ги и другите модели: www.minelab.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам