1 / 2
Планинарен Ранец
800 МКД
Цената е фиксна
02.05.2021 16:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ранец 35 литра
4бои
Пракам и по карго

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

Esad
Потврден огласувач
071591511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам